Новости Ровно / АТО в Украине / Територіальний батальйон «Горинь» вже пройшов бойове хрещення в зоні бойових дій на сході України.

Територіальний батальйон «Горинь» вже пройшов бойове хрещення в зоні бойових дій на сході України.

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Зі слів одного з бійців, частина батальйону потрапила під вогонь реактивної системи залпового вогню «Град».

«Ми вже обстріляні й конкретно. Накрили «Градом». На щастя, більш-менш обійшлося. Серед горинівців «двохсотих» немає, тільки кілька «трьохсотих». Бо основний удар прийшовся на розташований поряд блок-пост. Схоже там ситуація гірша»

Нагадаємо читачам, територіальний батальйон "Горинь" відправили з Рівненщини в зону АТО минулої середи ввечері. А цього понеділка навздогін їм відправили останні 96 бронежилетів, яких не вистачало бійцям…
22 июля 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Автор: Виктор Ровно
Похожие новости

Усіх бійців батальйону територіальної оборони «Горинь» так і не забезпечили ...

Заступник міського голови Рівного, обласний депутат Галина Кульчинська повідомила

Рівненським військовим на Схід відправили іще 10 бронежилетів

Як розповів учора, 14 липня, під час прес-конференції голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок, область чекає на поставку іще 25 бронежилетів, за які вже розрахувалися.

Батальйон "Горинь" охоронятиме Рівненську АЕС

Про це йшлося під час інструктивно-методичної наради з питань проведення оборонно-мобілізаційних заходів в Рівненській області та вирішення соціально-побутових проблем військовослужбовців, які беруть

Прокуратура Рівненщини допомогла військовим на 20 тисяч

Працівники прокуратури області придбали для потреб військовослужбовців батальйону територіальної оборони Рівненщини "Горинь" предмети матеріально-технічного оснащення.
Популярные новости