«Реґіна» двічі програла чемпіону країни

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відіграла черговий тур чемпіонату України з волейболу у Супер-лізі рівненська «Регіна». На домашньому майданчику місцева команда приймала чинного чемпіона України – южненський «Хімік». Сили суперників були не рівні, тому «Регіна» записала на свій рахунок чергові дві поразки.

Перший матч сьомого туру розпочався з сюрпризу. У першому сеті матчу несподівано виграли рівнянки. Якщо взяти до уваги, що грали вони проти чемпіона, то це хоч і мале, але все таки досягнення. Втім майстерності і навиків «Регіні не вистачило і наступні три партії вони програли і у підсумку рахунок 1-3 на користь Южного.

Наступний день «Регіна» достойний супротив показала лише в другому періоді. Хоча і його вони програли 23-25. А заключний сет і взагалі практично здали з рахунком 13- 25. Наставник рівненської команди грою залишився не задоволений. Каже допускали багато помилок, тому і програли.

У підсумку «Регіна» в турнірній таблиці продовжує займати найнижчу сходинку. А наступний матч рівнянки проведуть теж

Источник: rivne1.tv