Пройшов Чемпіонат Рівного з легкоатлетичного кросу

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Пройшов Чемпіонат Рівного з легкоатлетичного кросу 9 квітня 2014 року в міському парку культури та відпочинку ім.. Шевченка відбулися змагання «Чемпіонат м. Рівного з легкоатлетичного кросу в залік Спартакіади міста 2014 року серед КФК».

В змаганнях взяло участь 17 колективів фізкультури (понад 200 учасників). Спортсмени змагалися на дистанціях 1 км, 2 км , 3 км серед чоловіків та 1 км і 2 км. серед жінок. В загальному заліку перемогу здобула команда НУВГП, 2 місце посів Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. ак. С.Дем’янчука, 3 місце за Технічним коледжем НУВГП.