Фінішував Чемпіонат Рівного з волейболу серед чоловіків

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Фінішував Чемпіонат Рівного з волейболу серед чоловіків 9 квітня фінішував Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2014 року (підгрупа «ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, установи, аматорські команди»).

В змаганнях взяли участь 9 команд. 3 місце здобула команда Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. ак. С.Дем’янчука, яка в матчі за 3 місце переграли Рівненський державний гуманітарний університет з рахунком 3 : 2. 1 місце здобула команда НУВГП, яка у фінальній зустрічі переграла аматорську команду «Студент» з рахунком 3 : 2.