Футболістка костопільської "Родини" Вікторія Худа зі срібною медаллю повернулася із Сочі

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Футболістка костопільської "Родини" Вікторія Худа зі срібною медаллю повернулася із Сочі, де фінішував турнір серед молодіжних жіночих збірних "Кубанська весна-2014".

Провівши шість матчів, українські дівчата (вік — до 19 років) здобули п'ять перемог. На шляху до фіналу наша збірна впевнено обіграла представниць Ірану, Естонії, Словаччини, Румунії та Краснодарського краю. А от у фінальному протистоянні зі збірною Росії українки програли — 2:3.

Вікторія Худа в усіх матчах виходила на заміну, але голом нападниці з Костополя відзначитися не вдалося. Нагадаємо, що це вже не перша участь костопільчанок на турнірі "Кубанська весна". Торік Маргарита Фурманова та Ніна Бабарика теж вибороли срібні нагороди.