Станіслав Мельничук посів в Аргентині четверте місце

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Фінішував відкритий чемпіонат Аргентини зі спідвею, у якому стартували і рівненські гонщики Станіслав Мельничук та Віталій Лисак.

Заключний етап змагань завершився перемогою добре відомого рівнянам Павла Месьонца, який у фіналі випередив Давіда Стахиру, Гугліельмо Франчетті, Лісандро Хусмана та Станіслава Мельничука.
У підсумку Станіслав фінішував у чемпіонат четвертим - 116 пунктів. Це найвищий результат, який коли-небудь показували українці на цих заокеанських змаганнях. А першу трійку склали Давид Стахира (Польща) - 135, Павел Месьонц (Польща) – 132 та Гугліельмо Франчетті (Італія) – 129.