НК «Верес» (Рівне) — «Арсенал» (Київ) 3:2 (1:0).

5 вересня 2015 р. Рівне, стадіон «Авангард»

Голи: Дністрян (18,48), Лакуста — Скоба (63), Ковталюк (89).

Попередження: Брижчук (44), Биковський (69), Каркошкін (72), Скоба (77) — усі «Арсенал».

Вилучення: Биковський (90+3) — повторне попередження.

Інформаційна служба НК «Верес» повідомила, що вже з перших хвилин «Верес» показав, хто на полі господар, і на 18-й хвилині Віталій Дністрян замкнув навіс Олега Шутова. До перерви «вересівці» забили м’яч у сітку, але лайнсмен зафіксував офсайд. На початку другого тайму зв’язка Шутов — Дністрян спрацювала знову — 2:0. Втім, розслабитися господарям не дозволив досвідчений Ігор Скоба, який на 63-й хвилині скоротив відставання — 2:1. Не встигли кияни, як слід порадіти, а перевага «Вереса» знову зросла. Олександр Лакуста пробив між ніг голкіперу Дмитру Іванову — 3:1. «Каноніри» не здавались, і наприкінці гри забили вдруге. Вдало головою зіграв Сергій Каркошкін. На більше у гостей не вистачило часу. «Верес» виграв — 3:2, зберігши за собою третє місце у турнірній таблиці другої ліги.

Настурну гру рівняни проведуть 12 вересня у Горностаєвці проти «Миру».