«Верес» не подолав «Інгулець»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненський «Верес» у другому турі другої ліги чемпіонату України поступився в гостях команді «Інгулець» із селища Петрове на Кіровоградщині.

«Інгулець» цього року дебютував у професійному футболі, до цього сезону команда виступала в аматорських змаганнях. Тож, можливо, саме зіграність господарів виявилася вирішальною в цьому матчі.
Вже на третій хвилині поєдинку Віталій Колесников забиває гол – перший на своєму полі в ранзі професійного клубу. І надалі ініціативою володіли наші суперники, які не раз мали можливість збільшити рахунок. І це їм вдалося на 38-ій хвилині, коли нападник «Інгульця» Олександр Мішуренко подвоїв рахунок.
Початок другого тайму минув без особливо небезпечних моментів. А на 57-ій хвилині контр­атака «Вереса» увінчалась успіхом. Воротар «Інгульця» Денис Бобров необачно вийшов зі своїх воріт, і Олександр Лакуста переправив м’яч уже в порожню «рамку».
У рівненських уболівальників зажевріла надія, проте футболісти «Інгульця» дуже швидко її загасили. Воротар гостей Ігор Нагірний на 65-ій хвилині зіграв рукою за межами штрафного майданчика, за що отримав попередження. Штрафний удар у виконанні Іллі Ходулі «пробив» захисні редути рівнян, і рахунок став 3:1. До завершення гри обидві команди мали ще по одному гольовому моменту, але рахунок так і не змінився.
Головний тренер «Вереса» Олег Лутков зазначив, що перемога «Інгульця» в цій грі заслужена. А ось його футболісти повністю проігнорували тренерські настанови, отож і результат закономірний. Олег Лутков повідомив також, що перед самим поєдинком тренерському штабові довелося коригувати склад команди. Адже офіційні особи матчу не дозволили внести в заявку на гру двох футболістів через відсутність у них дозвільних документів від Федерації футболу України.
Після двох матчів рівняни займають шосте місце (3 очки), а лідирують кіровоградський «Інгулець», херсонський «Кристал» і сумська «Барса» – у них по 6 пунктів.
Наступний матч рівненська команда проведе вже на власному полі: 8 серпня «Верес» прийматиме «Нікополь-НПГУ». На перший домашній матч для членів клубу вхід буде безкоштовний, а решті доведеться заплатити за квиток 50 гривень.