Повернення у стрій Спиридонової принесло команді користь

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Минулої неділі рівненська команда БК «Сузір’я-ОСДЮШОР-НУВГП» у своєму другому матчі чемпіонату України приймала львівську «Політехніку».

Рівнянки вже в першій чверті задали тон грі (20:11), а на велику перерву наші дівчата пішли з перевагою в 19 очок – 37:18.

І хоча після відпочинку львів’янки зіграли на рівних – 22:21, однак у завершальній чверті наші дівчата мали беззаперечну перевагу – 24:2.

Отож упевнена перемога «Сузір’я» – 83:41. У звітній грі після довгої перерви в команду повернулися Людмила Спиридонова (Панюк) та Олена Бондар. До слова, Людмила стала однією з найкорисніших баскетболісток цього матчу – заробила 15 пунктів та зробила 8 підбирань; непогано зіграла й Олена. Здобутки інших рівнянок: Яна Голубош – 21 пункт, Олена Бойко – 14+9, Наталя Смалюк – 11, Ганна Єремейчук – 7+9.

Наступну зустріч рівнянки проведуть удома, 29 листопада вони змагатимуться з тернопільським «Універом».