Наші стали в Гамбурзі «бронзовими»

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У складі збірної України на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Гамбурзі успішно виступила й рівнянка Оксана Маліновська.

Серед більше ніж 500 учасників чемпіонату, які представляли 34 країни світу, наша Оксана стала бронзовою призеркою, виконавши ривок гирею 24 кг 86 разів. Це не найкращий результат Оксани, адже в жовтні цього року на Кубку України вона виконала вправу 95 разів. У загальному заліку збірна України також стала «бронзовою».

Оксана Маліновська стала призеркою Чемпіонату світу з гирьового спорту

20-24 листопада в м.Гамбург відбувся Чемпіонат світу з Гирьового спорту серед професіоналів, аматорів, юніорів та ветеранів. Рівнянка Оксана Маліновська виборола призове місце.

Рівненські спортсмени стали кращими на чемпіонаті світу з пауерліфтингу сер ...

З 11 по 20 жовтня в м. Анталія (Туреччина) відбувся чемпіонат cвіту з пауерліфтингу та жиму лежачи та чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору.

Рівненські спортсмени стали кращими на кубку України з гирьового спорту

З 3 по 6 жовтня у місті Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. Команду Рівненщини очолювали Президент обласної Асоціації гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана

Анастасія Турчин – чемпіонка Європи

Рівнянка Анастасія Турчин стала чемпіонкою Європи з дзюдо серед юніорів.

Рівненські спортсмени стали срібними призерами на чемпіонаті світу з веслув ...

Учні обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Максимчук та Вадим Ціпан у складі збірної команди України вибороли другі призові місця на чемпіонаті світу з веслування.