Оксана Маліновська стала призеркою Чемпіонату світу з гирьового спорту

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
20-24 листопада в м.Гамбург відбувся Чемпіонат світу з Гирьового спорту серед професіоналів, аматорів, юніорів та ветеранів. Рівнянка Оксана Маліновська виборола призове місце.

У змаганнях взяло участь 34 команди та більше 500 учасників. В складі збірної команди України виступала майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка Чемпіонату Європи Маліновська Оксана.

Оксана стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу серед професіоналів, виконала вправу ривок гирею 24 кг — 86 разів. Це не найкращий результат Оксани. До речі, в жовтні на Кубку України вона виконала 95 разів.