Відбувся 10 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
15-16 листопада в Дубно відбувся 10 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Виборювали звання кращих представники Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Волинської, Тернопільської та Київської областей, всього 40 учасників.

Із результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем змагання став Самосюк Віктор з Києва, 2 місце в Кононця Ігоря з Костополя, 3 місце в Боришкевича Романа з Рівного.

За підсумками змагань кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні призи та здобула бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, …, 8 місце — 1).

Після 10-х етапів обласної шахової серії Гран-Прі лідирує з найбільшою кількістю балів Боришкевич Роман – 52, за ним ідуть Кохно Олександр – 46, Петренко Олександр – 35, Матвійчук Олександр – 33, Жакун Олексій – 23, Сєдлов Віктор – 21, Іллюк Петро – 20, Шинкарчук Максим — 19, Данилюк Василь -18, Кононець Ігор — 16 і т.д.

Всього спромоглися здобути бали близько 30 шахістів з поміж двох сотень учасників кубкових баталій. В боротьбі за головний кубок інтелектуальним спортсменам зараховуються 6 кращих очкових здобутків за результатами 11-х окремих турнірів.

Наступний, заключний етап відбудеться 06-07 грудня в Острозі.