Два м’ячі у власні ворота

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У суботу МФК «Кардинал-Рівне» святкував другу перемогу на виїзді в чемпіонаті України – цього разу над «Ураганом», будучи в гостях, в Івано-Франківську.

Не секрет, що ці команди завжди запекло борються незалежно від того, яке місце посідають у турнірній таблиці. Не став винятком і цей поєдинок.
Рівняни розпочали гру жвавіше і більше володіли м’ячем. Проте до перерви голів не було.
І на початку другого тайму рівняни були більш активними. Тому логічно, що саме вони відкрили рахунок: на 24-ій хвилині Віталій Танський влучно пробив під гострим кутом. Повівши в рахунку, кардиналівці дещо спинили свій запал, тому другий гол довелося трішки зачекати. А провів його… івано-франківець: досвідчений Андрій Сімка «зрізав» м’яч у свої ворота, отже – 2:0 на користь рівнян.
Обидві команди вдаються до пресингу, атакуючи суперника на будь-якій ділянці майданчика. І одне з перехоплень рівнян на 31-ій хвилині закінчилося влучним ударом Володимира Сондака, який після пасу Дмитра Ситника переправив м’яча у праву «дев’ятку».
Тренер господарів Іван Скіцко одразу бере хвилинну перерву. Не проминуло й двох хвилин, як господарі відквитали один м’яч – відзначився Павло Миколюк. Окрилені успі­хом господарі притисли рівнян до їхніх воріт і в одній з їхніх атак кардиналівець Євген Ланко також «зрізав» м’яч у свої ворота.
Тепер уже Сергій Піддубний, щоб заспокоїти підопічних, узяв тайм-аут. Це позитивно вплинуло на дії рівнян, які змогли втримати переможний рахунок – 3:2.