Рівненські спортсмени стали кращими на кубку України з гирьового спорту

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
З 3 по 6 жовтня у місті Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. Команду Рівненщини очолювали Президент обласної Асоціації гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана Маліновська та заслужений тренер України Леонід Момотюк.

У безкомпромісній боротьбі наша команда виступила надзвичайно вдало і в підсумку зайняла 3-тє загальнокомандне місце. Із дев’яти членів збірної області сім спортсменів в особистому заліку здобули медалі різного ґатунку.

Так, бронзовими призерами серед чоловіків стали майстри спорту Сердюк Іван, Фесюк Микола, Чубаєвський Юрій та першорозрядниця Третяк Галина серед жінок. Срібло кубку в активі майстрів спорту Макаренка Івана та Котвінського Олексія.

І, як завжди, на висоті була майстер спорту міжнародного класу Оксана Маліновська. У ваговій категорії до 63 кг в ривку гирі 24 кг наша землячка здобула золоту чемпіонську медаль. Результат у 95 підйомів дозволив їй стати ще й абсолютною Чемпіонкою України. Чемпіонські медалі стали для Оксани остаточною перепусткою на Чемпіонат світу, що відбудеться в Гамбурзі (Німеччина) в середині листопада.