У рівненських бейсболістів – друге місце на чемпіонаті України

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Заключний тур чемпіонату України з бейсболу серед чоловічих команд вищої ліги відбувся цими вихідними у Рівному. Між собою змагалися місцевий клуб «Західний Вогонь» та команда «Ворони» із Сум. Ігри закінчилися з перемогою наших бейсболістів 15:0, 11:1 та 14:1. У підсумку – БК «Західний Вогонь» у сезоні 2014 року посів, вперше в своїй історії, високе друге місце (10 перемог та 8 поразок).

На Рівненщині відбудеться чемпіонат області з мотокросу

Цими вихідними, 23-24 серпня, у селі Жадківка Корецького району пройде другий етап відкритого чемпіонату Рівненської області з мотокросу.

Рівненські спортсмени стали срібними призерами на чемпіонаті світу з веслув ...

Учні обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Максимчук та Вадим Ціпан у складі збірної команди України вибороли другі призові місця на чемпіонаті світу з веслування.

Рівненські армреслери привезли з Чемпіонату України шість медалей

Днями у Харкові фінішував юніорський Чемпіонат України з армспорту. Рівненська збірна відправилась на змагання у складі 20 спортсменів.

Фінішував Чемпіонат Рівного з волейболу серед чоловіків

9 квітня фінішував Чемпіонат м. Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2014 року (підгрупа «ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, установи, аматорські

Спорт за тиждень від 05.04.2014

Дивіться у випуску: МФК "Єнакієвець" Єнакієво - МФК "Кардинал" РІвне; МФК "Спортлідер" Хмельницький - МФК "Кардинал" РІвне; 2-й етап Чемпіонату України з волейболу серед аматорських команд; Зимовий