Зірки футболу грали на рівненському стадіоні

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
У суботу на рівненському стадіоні «Авангард» у благодійному матчі зустрілися ветерани київського «Динамо» і ветеранські команди Рівного та Кузнецовська.

До слова, для ветеранів «Динамо» це був уже 16-й такий матч. Глядачі, яких зібралося майже дві тисячі, побачили на полі Анатолія Дем’яненка, Володимира Безсонова, Віктора Клуса, Івана Яремчука, Олега Саленка, Віктора Леоненка та інших зірок футболу 80–90-х. Поблизу квиткових кас і входу на стадіон навіть утворилася довжелезна черга.

Динамівські ветерани пер­ший тайм зіграли проти ветеранів кузнецовського «Ізотопа». «Атомники» забили першими, проте невдовзі кияни рахунок зрівняли. А наприкінці першого тайму динамівці забили другий, переможний гол – 2:1.
У перерві вболівальники фотографувалися із зірковими гостями, брали автографи у легенд українського футболу та стали учасниками благодійного аукціону, лотами в якому стали м’ячі з підписами футболістів та футболки національної збірної. Крім того, рівняни побачили шоу-програму велотріалістів.

Після відпочинку «Динамо» зіграло проти ветеранів «Вереса» і переграло своїх суперників мінімально – 1:0. Щоправда, ніхто особливо не розчарувався – натомість усі разом пораділи за ветеранів футболу, які такою благодійною акцією вирішили допомогти нашим військовим у боротьбі з агресором.

Керівник профспілки НАЕК «Енергоатом», яка виступила спонсором матчу, вручив сертифікат на 207 тисяч гривень рівненським прикордонникам. А зібрані рівнянами майже 48 тисяч гривень передадуть на потреби батальйону «Горинь», бійці якого нині перебувають у зоні бойових дій на Донбасі.

Після закінчення матчу вболівальники ще довго не розходилися, брали автографи і фотографувалися з улюбленими футболістами.

Володимир Безсонов, «Динамо»:

– Кожна людина в Україні повинна усвідомити і зрозуміти: сидіти і дивитися, що відбувається там, на сході – це неправильно. Хто чим може повинен допомагати українській армії. У нас ще багато таких ігор ­заплановано. Загадувати не буду, але прийде час, то ми ще в Криму зіграємо.

Олег Кучер, «Верес»:

– Дуже важливо, що такі матчі проводяться, і ми, як футболісти, можемо хоч чимось допомогти тим нашим захисникам, котрі воюють на сході України.