Плавець з Рівненщини здобув золото та срібло на ІІ Юнацьких Олімпійських іграх

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Михайло Романчук з Рівного додав до скарбнички збірної команди України дві медалі – золоту та срібну. Так, сьогодні, під час п’ятого дня змагань ІІ Юнацьких Олімпійських ігор, що проходять у китайському місті Нанкін, наш плавець фінішував другим на дистанції 800 метрів. Від медалі найвищого гатунку Михайла Романчука відділили лише 2 секунди. «Срібний» результат українця – 7:56.34. Водночас, у перший день змагань рівнянин тріумфально переміг на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав спортсмена з Рівненщини та тренерський склад з чудовим виступом у Нанкіні.

Похожие новости

Рівненська спорстменка виборола золото на Чемпіонаті України з легкої атлет ...

Легкоатлетка з Рівного Наталія Прищепа, що змагалася у Кіровограді на своїй улюбленій дистанції 1500 метрів, зуміла вибороти одразу дві нагороди – срібну й золоту.

Рівненський чемпіон Європи з плавання отримає грошову винагороду

Сертифікат на грошову винагороду чемпіону Європи з плавання серед юніорів Михайлу Романчуку вручив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

Рівнянин встановив рекорд на Чемпіонаті Європи серед юніорів з плавання

З 9 по 13 липня в м. Дордрехт проходив Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів, участь в якому взяли участь більше 500 найсильніших європейських плавців.

Український плавець Михайло Романчук завоював золото та встановив рекорд на ...

Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль та встановив новий рекорд Європи серед юніорів у Дордрехті (Нідерланди), повідомляє Федерація плавання України.

Паралімпіада-2014. Збірна України вже має сім нагород на Іграх

Українка Юлія Батенкова виграла срібну медаль Паралімпіади-2014 у лижних гонках стоячи на дистанції 15 км класичним стилем та повернула нашу збірну у трійку лідерів Ігор.