Рівнянка ввійшла до фіналу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівнянка ввійшла до фіналу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики Він у ці дні триває у швейцарському Цюріху. У півфінальних забігах на 400 м наша спортсменка Ольга Земляк показала найкращий з-поміж усіх суперниць час.

І хоча він був дещо гірший, ніж у чвертьфіналі, перед вирішальним стартом Ольга Земляк налаштована оптимістично.

- Я задоволена своїм часом, тому що погода була не дуже гарна, до того ж були деякі зміни в розкладі. У фіналі постараюся показати свій найкращий час, - запевняє спортсменка.