Рівненські спортсмени стали срібними призерами на чемпіонаті світу з веслування

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненські спортсмени стали срібними призерами на чемпіонаті світу з веслування Учні обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Максимчук та Вадим Ціпан у складі збірної команди України вибороли другі призові місця на чемпіонаті світу з веслування.

- Ми були налаштовані на перемогу. Їхали на чемпіонат, щоб показати достойний результат. На жаль не вдалося завоювати перше місце, але я задоволений результатом. А до золота, мабуть, не вистачило впевненості, – зауважив Вадим Ціпан.
Із здобутими результатами спортсменів привітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук: - Досить високу нагороду вибороли хлопці в такий складний для України час. Олександр та Вадим ще раз показали, що Україна займає чинне місце у світі, - говорить пан Олександр.
За високі спортивні досягнення чемпіони отримають і грошову винагороду.
Нагадаємо, що з 6 по 10 серпня 2014 року в РФ відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.