Рівненська спорстменка виборола золото на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Рівненська спорстменка виборола золото на Чемпіонаті України з легкої атлетики Легкоатлетка з Рівного Наталія Прищепа, що змагалася у Кіровограді на своїй улюбленій дистанції 1500 метрів, зуміла вибороти одразу дві нагороди – срібну й золоту.

За словами Наталки, оскільки чемпіонат зведений, у ньому змагаються й дорослі спортсмени, й молоді. Тому здобута срібна медаль у заліку молодих спортсменів стала для рівнянки золотою.

- До загального золота не вистачило зовсім трішки, - підсумовує Наталія Прищепа. – Відпустила суперницю.

Серед дорослих золото виборола харків’янка Анна Міщенко.