Український плавець Михайло Романчук завоював золото та встановив рекорд на чемпіонаті Європи серед юніорів

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль та встановив новий рекорд Європи серед юніорів у Дордрехті (Нідерланди), повідомляє Федерація плавання України.

Наш спортсмен фінішував першим на 800 м вільним стилем за 7:54.81. Українець вирвав перемогу на останніх 50 метрах, майже на три секунди обійшовши свого основного суперника, - переможця цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів поляка Войчеха Войдака (7:57.48). Третім завершив заплив призер цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з норвежець Хенрік Крістіансен (7:58.72).

"Михайло показав просто блискучий результат, встановивши новий рекорд Європи з плавання серед юніорів. Він приніс українській збірній повний комплект медалей. Уся наша команда вболівала за нього, а я особисто зірвав голос", - сказав головний тренер збірної команди України та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов.

Нагадаємо, що М.Романчук вже завоював дві медалі цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з плавання: срібло на 1500 м вільним стилем та бронза на 400 м вільним стилем.