Заслуженого майстра спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Івана Сівака, номінованого Міжнародним паралімпійським комітетом на звання «Спортсмен місяця».

Іван гідно переміг в конкурсі, набравши більше 52% голосів та випередивши спортсменів з Монголії (близько 44% голосів), з Італії (1,28%), з Данії (1%), з Японії (0,69%). Всі кандидатури обиралися Міжнародним паралімпійським комітетом.

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

На Рівненщині змагатимуться спортсмени з порушенням опорно-рухового апарату ...

У суботу на Рівненщині стартує відкритий кубок області з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та вадами зору. Спортивна подія приурочена до Міжнародного дня

За танці на візках – ще два золота у спортсменів Рівненщини

Пара Іван і Надія Сіваки в категорії «Дует 2» вибороли дві золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках. В змаганнях, що проходили в Польщі, взяли участь спортсмени з порушеннями

Усі перші місця на міжнародному турнірі посіли рівняни

Привезли «золото» з міжнародного турніру зі спортивних танців на візках рівненські спортсмени з порушеннями опорно-рухового апарату.

Рівненські спортсмени стали кращими на кубку України з гирьового спорту

З 3 по 6 жовтня у місті Львові відбувся Кубок України з гирьового спорту. Команду Рівненщини очолювали Президент обласної Асоціації гирьового спорту, майстер спорту міжнародного класу Оксана

Пройшов відкритий Кубок з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опор ...

Спортсмени з вадами зору та порушенням опорно-рухового апарату змагались цього тижня у облцентрі «Інваспорт». Відкритий Кубок області з пауерліфтингу та жиму лежачи зібрав кращих важкоатлетів