На Рівненщині показують фільми про права людей

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Про права людей - з екрану. На Рівненщині презентували мандрівний фестиваль документального кіно про права людей Docudays UA.
В нашій області його організували вперше за 10 років існування фестивалю. До програми увійшли фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів документального кіно з багатьох країн світу. Серед них роботи, які висвітлюють право людини на мирний протест, вільне пересування, освіту тощо. На Рівненщині безкоштовно показуватимуть тематичні стрічки у вищих навчальних закладах, місцях відбування покарань та для вчителів, щоправа до 20 грудня. Цьогоріч кінопокази на фестивалі Docudays UA об’єднані гаслом – "Вибір є!". ТОж покликані на прикладі героїв документальних фільмів з різних країн показати українському глядачеві, що у кожного з нас завжди є вибір: змиритися з авторитарним, диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії; виходити на акції протесту чи відсиджуватися вдома; вимагати від влади прозорості та відкритості у прийнятті рішень чи давати хабарі. Тож відкривали фестиваль показом фільму "Доволі! До волі…"
Источник: rivne1.tv

12 декабря 2013 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

У Рівному відбудеться прем’єра документального фільму "Красна Маланка"

У грудні цього року кінотеатрами України стартують покази документального фільму “Красна Маланка".

На Рівненщині стартує обласний тур конкурсу «Учитель року-2014»

Протягом грудня та січня в області триватиме другий тур головного конкурсу освітян «Учитель року - 2014». Його учасники – вчителі та директори загальноосвітніх шкіл та шкіл - інтернатів краю зможуть

На Рівненщині керівника профспілки судитимуть за підкуп

Прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно голови однієї з профспілкових організацій обласного центру за ч.3. ст.368-3 КК України (підкуп службової особи).

Визначили кращих волонтерів Рівненщини

Центр фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх" вперше провів конкурс на визначення кращого волонтера року на Рівненщині.

Присяжнюк привітав рівненських аграріїв з рекордами

Цьогоріч хлібороби області вперше за історію Рівненщини намолотили мільйон тонн зерна. Із рекордними результатами їх привітав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.
Популярные новости
Отклонен проект Общественного бюджета таки реализуют в Ровно?В Ровно выдали 2000 свидетельство о рожденииНа Ровенщине усиливают надзор за ранее судимыми
Loading...