Про доходи, з яких слід утримувати військовий збір

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» продовжено справляння військового збору до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Платниками військового збору є особи, визначені п. 162.1 ст. 162 Податкового кодексу (ПКУ), зокрема фізична особа – резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

Військовий збір утримується з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 ПКУ, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань за ставкою 1,5 %.

Для резидента — це загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи — доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Об’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Перелік доходів, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку, визначено п.п. 164.2.1 — 164.2.19 п. 164.2 ст. 164 ПКУ. Крім того, до цього переліку включаються інші доходи, крім зазначених у ст. 165 ПКУ, що передбачені п. 164.2.20 п. 164.2 ст. 164 ПКУ.

Разом з цим, Законом України від 02 березня 2015 №211-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України», який набрав чинності з 13 березня 2015 року, п. 16¹ підрозділу 10 розд. XX ПКУ доповнено п.п. 1.7, відповідно до якого звільняються від оподаткування збором доходи, що згідно з розділом IV ПКУ не включаються до загального оподатковуваного доходу фізичних осіб та/або доходи, які оподатковуються за нульовою ставкою податку, крім доходів, зазначених у підпунктах 165.1.2, 165.1.18, 165.1.25, 165.1.51, 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 ПКУ.

Довідково: з початку року платниками Рівного сплачено до бюджету понад 44 мільйони гривень військового збору.
29 сентября 2015 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Учасників АТО звільнили від сплати військового збору

Військовим збором не оподатковуватиметься грошове забезпечення безпосередніх учасників антитерористичної операції. Такі зміни до Податкового кодексу внесені Законом України від 18 червня 2015 року №

ДПІ інформує: військовий збір і фізичні особи-підприємці

Серед інших змін в податковому законодавстві, які почали діяти з січня поточного року, на особливу увагу заслуговують новації в справлянні військового збору.

ДПІ інформує: про зміни в оподаткуванні військовим збором

У січні 2015 року платниками Рівного вже сплачено до бюджету 2,1 млн. грн. військового збору. Загалом за серпень — грудень 2014 року для потреб армії до зведеного бюджету надійшло майже 20 млн. грн.

Що необхідно знати про сплату податку на доходи при продажу нерухомості

Нещодавно до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному звернувся платник із доволі цікавим запитанням

Фахівці ДПІ у Рівному відповідають на запитання рівненських платників пода ...

Фахівці ДПІ у Рівному відповідають на запитання рівненських платників податків
Популярные новости
З початку року Центром обслуговування платників ДПІ у м.Рівному надано більше 14 тисяч адмінпослуг
Loading...