З якої нерухомості не потрібно сплачувати податок?

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
ДПІ у м. Рівному звертає увагу платників податків, що податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки не оподатковуються:

– об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їх спільній власності);
– об’єкти житлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом, в тому числі їх частки;
– будівлі дитячих будинків сімейного типу;
– садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;
– об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать фізичним особам, які відповідно до закону мають статус багатодітних або прийомних, або малозабезпечених сімей, опікунів, піклувальників дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю, опікуна, піклувальника;
– гуртожитки;
— об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, що належать дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа, визнаним такими відповідно до закону, дітям-інвалідам, які виховуються одинокими матерями (батьками), але не більше одного такого об’єкта на дитину.

Таке звільнення від оподаткування передбачено п.п. 265.2.2 п. 265.2 ст. 265 Податкового кодексу України.

Нагадаємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки сплачують фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. У Рівному з початку 2014 року до місцевого бюджету надійшло 187 тис. гривень цього податку.
21 ноября 2014 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Рівняни заробили понад 3 мільйони гривень на продажу нерухомості

З початку року 52 мешканці обласного центру задекларували 3,1 млн. грн. доходів, отриманих минулоріч від продажу нерухомого майна.

Що необхідно знати про сплату податку на доходи при продажу нерухомості

Нещодавно до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному звернувся платник із доволі цікавим запитанням

Фахівці ДПІ у Рівному відповідають на запитання рівненських платників пода ...

Фахівці ДПІ у Рівному відповідають на запитання рівненських платників податків

Сплати за землю поповнили бюджет Рівненщини майже на 52 мільйони гривень

З початку цього року до Зведеного бюджету Рівненщини перераховано 51,9 млн. грн. за користування землею, що на півмільйона перевищує минулорічні надходження.

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено
Популярные новости
Loading...