Займались у минулому році благодійною діяльністю – маєте право на податкову знижку

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Відповідно до пп.166.3.2 п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру неприбуткових організацій та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

Нагадаємо, відповідно до пп.166.2.1 п.166.2 ст.166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Статтею 729 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року №435-IV (далі - ЦКУ) передбачено, що пожертвою є дарування нерухомих та рухомих речей, зокрема грошей та цінних паперів, особам, встановленим частиною першою ст.720 ЦКУ, серед яких можуть бути фізичні особи, юридичні особи, держава Україна, територіальна громада для досягнення ними певної, наперед обумовленої мети.

Договір про пожертву є укладеним з моменту прийняття пожертви. До договору про пожертву застосовуються положення про договір дарування, якщо інше не встановлено законом.

Таким чином, одним із підтверджуючих документів, які необхідно надати платником податку контролюючому органу, є копія договору про пожертву.
01 марта 2017 /
Источник: rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Декларування доходів, одержаних в іноземній валюті

В ДПІ у м.Рівному нагадують, що порядок оподаткування іноземних доходів регламентується пунктом 170.11 статті 170 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі

Особливості оподаткування допомоги на лікування та медичне обслуговування

«Який порядок надання допомоги на лікування, коли та за яких умов вона є об'єктом оподаткування, як відобразити конкретну виплату в податковому розрахунку за формою №1ДФ?» – досить часто з такими

На відновлення екосистеми платники Рівненщини сплатили 3,7 млн. грн.

За два місяці 2016 року платники екологічного податку Рівненської області сплатили до зведеного бюджету понад 3,7 мільйони гривень, з них до місцевих бюджетів надійшло 2,96 млн. грн., та 0,74 млн.

Яким буде ноподатковуваний розмір добових у 2016 році

Кардинальних змін в оподаткуванні добових у 2016 році не відбулося. До обкладеного ПДФО доходу платника податку, як і раніше, не включаються добові витрати в межах території України — не більш як 0,2

Що необхідно знати про сплату податку на доходи при продажу нерухомості

Нещодавно до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Рівному звернувся платник із доволі цікавим запитанням
Популярные новости
З початку року Центром обслуговування платників ДПІ у м.Рівному надано більше 14 тисяч адмінпослуг
Loading...