Рівняни по-новому сплачуватимуть податок на авто

Вы согласны с этим?:
(голосов: 1)
Легкові автомобілі, віком до 5 років та об’ємом циліндрів двигуна понад 3000 куб. см., з 2015 року оподатковуватимуться. Як повідомив голова комісії з питань транспорту і зв’язку Рівненської міської ради Святолав Євтушенко, це передбачено змінами, які були внесені у податок на майно в частині транспортного податку.

— Ці зміни передбачають оподаткування легкових автомобілів, які використовуються до 5 років, і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб.см. Ставка податку встановлюється із розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень на кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування. Сплачується транспортний податок фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення. Юридичні ж особи мають сплачувати податок авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації. Позитивно те, що всі сплачені кошти від цього податку залишатимуться у Рівному, — розповів Святослав Євтушенко.

Окрім того, з 1 січня ввели і новий акциз на автобуси та вантажні автомобілі.
05 февраля 2015 /
Источник: Новости Ровно - rovno.rv.ua
Комментарии
Loading...

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ

comments powered by Disqus
Похожие новости

Пільги для рівнян в оподаткуванні нерухомого майна, відмінного від земельно ...

Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого

Депутати Рівнеради встановили транспортний податок

На сесії Рівнеради заслухали питання про встановлення податку на розкішні авто.

Бухгалтеру на замітку: що необхідно знати про операції, котрі є контрольова ...

Перелік господарських операцій, які визнаються контрольованими, встановлено підпунктом 39.2.1 пункту 39.2 статті 39 Податкового кодексу України.

Як в поточному році фізичним особам сплачувати податок на нерухоме майно

ДПІ у м. Рівному нагадує, що з 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки визначено

19 лютого 2014 року – граничний термін сплати єдиного податку платниками II ...

ДПІ у м. Рівному повідомляє платникам єдиного податку третьої-шостої груп, що єдиний податок сплачується ними протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за
Популярные новости
З початку року Центром обслуговування платників ДПІ у м.Рівному надано більше 14 тисяч адмінпослуг
Loading...